Wij leggen de laatste hand aan twee nieuwe koppelingen die het beheren van inkomensverzekeringen en pensioenregelingen eenvoudiger maken. Deze koppelingen zorgen voor minder handmatig werk en een betere aansluiting tussen HR-gegevens en verzekeringsadministraties. De koppelingen kunnen gebruikt worden wanneer er binnen Humanwave wordt verloond.
Koppeling 1 met ASR pensioen en inkomensverzekeringen
Met deze koppeling kunnen relevante salarisgegevens van de medewerkers straks automatisch worden uitgewisseld, wat zorgt voor minder handmatige invoer en een lagere kans op fouten.
Koppeling 2 met Benefits Plaza pensioen en inkomensverzekeringen
De tweede koppeling maakt het mogelijk om de salarisgegevens van de medewerkers rechtstreeks vanuit Humanwave te delen met Benefits Plaza.
Start van de pilotfase
Doordat wij afhankelijk zijn van externe partijen hebben we vertraging in de zomermaanden opgelopen. Maar het goede nieuws is dat wij binnenkort starten met de uitrol van de koppelingen naar de eerste pilot klanten.
Toekomstige ondersteuning
Na afronding van de pilotfase volgt de livegang waarvan wij je op de hoogte zullen houden én een uitbreiding naar meer verzekeringsmaatschappijen. Hieronder zie een afbeelding met maatschappijen die in de toekomst ondersteund zullen worden.